Шановні жителі громади!

Дата: 28.07.2022 10:54

Шановні жителі громади!

КП "Комунальник" продовжує працювати у штатному режимі та здійснювати послуги водозабезпечення, водовідведення та вивіз сміття на всій території громади відповідно до графіку.

Звертаємо Вашу увагу на те, що своєчасна оплата послуг дає можливість КП "Комунальник" виконувати  роботу в повному обсязі, щоб забезпечувати стабільну життєдіяльність жителів громади.

Здійснити оплату можна через банківську платіжну систему Приват24, Ощад24 або в ІВОХ за адресою вул. Незалежності, 73, всі канали для оплати працюють.

Повідомляємо встановлені тарифи

1.Централізоване водопостачання:

- для населення                                 - 14,40 грн. за 1 м. куб з ПДВ;

- для бюджетних організацій          - 22,63 грн. за 1 м. куб з ПДВ;

- для інших споживачів                   - 24,53 грн. за 1 м. куб з ПДВ;

2.Централізоване водовідведення:

- для населення                                 - 18,19 грн. за 1 м. куб з ПДВ;

- для бюджетних організацій          - 25,34 грн. за 1 м. куб з ПДВ;

- для інших споживачів                   - 26,38 грн. за 1 м. куб з ПДВ;

1. Вивезення твердих побутових відходів, а саме:

- для населення                                 - 105,31 грн. за 1 м. куб з ПДВ;

- для бюджетних організацій          -  118,74 грн. за 1 м. куб з ПДВ;

- для інших споживачів                   - 134,22  грн. за 1 м. куб з ПДВ.

Згідно Мінімальних норм надання послуг з вивезення побутових відходів затверджених рішенням виконавчого комітету від 30 вересня 2020 року по Семенівській об’єднаній   територіальній громаді, середня норма на людину на рік складає 2,9 м3, отже місячна сплата  за вивезення ТПВ на одну людину за місяць складатиме :

• 105,31 грн./м3 х 2,9 м3 в рік / 12 місяців = 25,45 грн в місяць /1 людини.

2. Розміщення твердих побутових відходів, а саме:

- для населення                                 - 32,27 грн. за 1 м. куб з ПДВ;

- для бюджетних організацій          - 35,11 грн. за 1 м. куб з ПДВ;

- для інших споживачів                   - 38,90 грн. за 1 м. куб з ПДВ;

3. Послуги асенізаційного автомобіля, а саме:

для населення - 578,68 грн/ з ПДВ;

для бюджетних організацій - 611,75 грн/ з ПДВ;

для інших споживачів - 650,33 грн/ з ПДВ.

Сподіваємось на Ваше розуміння!

Адміністрація КП "Комунальник"