Шановні жителі громади! Укладання договорів на вивіз та розміщення сміття є обов'язковим!

Дата: 19.08.2022 10:51

Фото без опису Шановні жителі громади!

Укладання договорів на вивіз та розміщення сміття є обов'язковим!

Відповідно до ст. 25 ч.1 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» споживач зобов’язаний укласти договір на надання житлово-комунальних послуг, підготовлений виконавцем на основі типового договору та оплачувати житлово-комунальні послуги у строки, встановлені договором. До категорії споживачів вище вказаний Закон відносить фізичних і юридичних осіб, які отримують житлово-комунальні послуги. Відповідно до ч. 2. ст. 35-1 Закону України «Про відходи» власники або наймачі, користувачі, у тому числі орендарі, джерел утворення побутових відходів, земельних ділянок укладають договори з юридичною особою, яка визначена виконавцем послуг на вивезення побутових відходів та здійснюють оплату таких послуг. До джерел утворення побутових відходів ст. 1 даного Закону відносить об’єкти, на яких утворюються побутові відходи (житлові будинки, підприємства, установи, організації та земельні ділянки).

Відповідно рішення Семенівської селищної територіальної громади «Про затвердження Правил благоустрою населених пунктів Семенівської селищної територіальної громади» від 25.06.2021 року, при виявленні фактів порушення Правил благоустрою уповноважені на те органи мають право складати протоколи, в яких фіксуватимуться дані порушення і на підставі яких, буде відкриватись адміністративне провадження. Згідно зі ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення, порушення правил у сфері благоустрою населених пунктів тягне за собою накладення штрафу від 20 до 80 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, на громадян – суб’єктів підприємницької діяльності – від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Відсутність договору на вивезення побутових відходів у фізичної особи є порушенням Законів «Про відходи», «Про житлово-комунальні послуги», «Про благоустрій населених пунктів» та Правил благоустрою населених пунктів Семенівської селищної територіальної громади і тягне за собою адміністративну відповідальність.

Укладання  договорів на вивіз та розміщення сміття здійснює

КП "Комунальник" за адресою: 38200, вул. Незалежності, 73, смт. Семенівка.

Закликаємо всіх відповідально віднестись до збереження довкілля в нашому спільному домі нашій громаді.

З повагою Адміністрація КП «Комунальник»