Вітаємо з Днем народження!

Дата: 09.09.2022 08:14

9 вересня День народження відзначає Семенівський селищний голова Людмила МИЛАШЕВИЧ

Шановна ЛЮДМИЛО ПАВЛІВНО!

У цей святковий день прийміть наші  найщиріші вітання !

Щиро бажаємо, щоб подарував він приплив нових сил, енергії,  віри, натхнення, надії!

Хай нелегка робота очільниці органу місцевого самоврядування, якій віддано більшу частину трудового шляху, завжди дає щедрі плоди, надбаний досвід збільшує можливості для мудрих і виважених рішень, плідного розширення партнерських зв’язків, управлінської гнучкості та маневреності, консолідує зусилля багатьох людей задля досягнення практичних результатів з покращення життєдіяльності громади.

Впевнені, що притаманні Вам цілеспрямованість, відповідальність, мотивація, вміння співпереживати, знаходити  компромісні варіанти вирішення важливих питань і надалі активно  служитимуть благородній меті.

Хай якомога швидше прийде довгоочікувана Перемога, для настання якої Ви як лідер громади докладаєте вагомих зусиль і кожним нервом сприймаєте  загальний наш біль.

Міцного Вам здоров’я, витримки, оптимізму, світлої атмосфери душевного затишку, відчуття щастя і повноти життя, родинного тепла, здійснення мрій, приємних подарунків та лагідних посмішок  долі!

Депутатський корпус, виконавчий комітет,

структурні підрозділи селищної ради