ТОВ "ПОЛТАВАЕНЕРГОЗБУТ": до уваги споживачів електроенергії!

Дата: 15.09.2022 08:30

Шановний споживачу електричної енергії!

ТОВ "ПОЛТАВАЕНЕРГОЗБУТ" нагадує, що відповідно до Розділу «Подання відомості про очікувані обсяги споживання» комерційної пропозиції до укладеного між нашими Товариствами договору про постачання електричної енергії, «…Споживач щороку до 01 листопада має надати Оператору системи розподілу та Постачальнику в письмовій формі «Відомість про очікувані обсяги споживання електричної енергії на наступний календарний рік з розбивкою по місяцях та тарифних групах».

З цим листом направляємо Вам бланк «Відомості про обсяги очікуваного споживання електричної енергії Споживачем» та просимо надати зазначену інформацію у відповідний Центр обслуговування споживачів  в будь-який зручний спосіб:

- надавши особисто за підписом у Семенівське відділення Кременчуцького ЦОС ТОВ «ПОЛТАВАЕНЕРГОЗБУТ» за адресою 38200, Полтавська область, смт Семенівка, вул. Пушкіна, 111А;

- надіславши оформлену належним чином скан-копію заповненого бланку на електронну адресу Семенівське відділення Кременчуцького ЦОС ТОВ «ПОЛТАВАЕНЕРГОЗБУТ»

cos_sm02@energo.pl.ua;

Бланк «Відомості про очікувані обсяги споживання електричної енергії на наступний рік Ви можете знайти також на сайті ТОВ «ПОЛТАВАЕНЕРГОЗБУТ» https://www.energo.pl.ua в блоках «Договір» розділу «Споживачам».

ДЯКУЄМО ЗА СПІВПРАЦЮ!!!