З Днем рятівника!

Дата: 16.09.2022 09:54

Шановні рятівники! Шановна громадо!

17 вересня в Україні відзначається День рятівника, встановлений Указом Президента України від 12 вересня 2008 року.

Це не просто професія, а стан душі, стиль життя, зітканий з неспокою і постійної готовності оперативно та рішуче діяти за сигналом тривоги. Професіонали служби завжди на передньому краї екстремальних ситуацій широкого і локального характеру. Мужність, витривалість, рішучість, сміливість, миттєва реакція – основне для них, адже часто вирішальними стають  не лише хвилини, а й секунди.

З початком повномасштабної російської агресії наші рятівники на передньому краї жорстокої, підступної небезпеки долають небачені досі виклики. Через величезні ризики для власного життя, неймовірну напругу нервів ліквідовують жахливі наслідки ракетних ударів, виводять співвітчизників зі страшного пекла війни, підтримують, вселяють надію. Вічна пам’ять працівникам ДСНС, які загинули, рятуючи людей…

Професійне свято рятівників відзначається в день, коли православна церква вшановує чудотворний образ ікони Пресвятої Богородиці «Неопалима купина», тож нехай ця паралель  буде  глибоким символом захисту та рятівного кола у важку хвилину.

Найщиріша вдячність та низький уклін вам, рятівники, за цілодобову варту заради збереження життя та його цінностей.

Хай критичні ситуації зводяться до мінімуму, а професійний потенціал та оснащеність невпинно зростають.

Але найголовніше сьогодні - це наша Перемога, яку ви мужньо виборюєте разом із військовими та всім українським народом! Віримо у вашу професійність, внутрішню силу, глибокий патріотизм!

Незгасного оптимізму,  глибокої віри,  добра, любові, впевненого руху вперед! Хай береже вас Бог!

Слава Україні!

З повагою селищний голова Людмила Милашевич