Проведено робочу зустріч: обговорено ситуацію в громаді з питань  готовності реагування  на надзвичайні ситуації  протягом осінньо-зимового періоду 2022-2023 років

Дата: 27.10.2022 13:48

Вчора, 26 жовтня, селищний голова Людмила Милашевич провела робочу  зустріч   з начальником  8ДПРП (смт. Семенівка)  2 ДПРЗ (м. Кременчук) ГУ ДСНС  України в Полтавській області Юлією Дондохою.  Було обговорено ситуацію в громаді з питань  готовності реагування  на надзвичайні ситуації  протягом осінньо-зимового періоду 2022-2023 років.

Селищний голова зазначила, що на сьогодні  робота ведеться для мінімізування  негативних наслідків та можливих загроз осінньо-зимового  періоду. «Над тим як підготуватися, повинні думати всі,   незалежно від форм власності, до кожного споживача», -  наголосила Людмила Павлівна.

До того ж,  окремо було обговорено перелік пунктів обігріву, створення матеріального резерву та залучення спецтехніки до розгортання снігу на дорогах місцевого значення.Фото без опису