Дата: 04.11.2022 08:22

Фото без описуУвага! Змінено графік роботи для працівників виконавчого комітету Семенівської селищної ради

Через значне руйнування об’єктів критичної інфраструктури України  та з метою економії енергоресурсів, Семенівська селищна рада  змінює   режим роботи. Відповідно до п.4 ст. 6 Закону України "Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану", керуючись ст. 42, 59 Закону України «Про місцеве  самоврядування в Україні», із 07 листопада 2022 року для працівників виконавчого комітету Семенівської селищної ради встановлено п'ятиденний робочий тиждень з двома вихідними, вводиться  наступний режим роботи:

- початок роботи – 07.30;

- перерва на обід – з 12.00 до 12.30;

- кінець роботи –16.15, у п’ятницю – 15.00;

- дні відпочинку – субота, неділя.

Немає опису.