Шановна громадо! 9 листопада відзначається День української писемності та мови

Дата: 09.11.2022 07:31

Фото без описуШановна громадо!

9 листопада відзначається День української писемності та мови.

День української писемності та мови встановлено Указом Президента України в 1997 році на честь Нестора-літописця, послідовника творців слов'янської писемності Кирила і Мефодія.

Свято, яке своєю глибинною духовною суттю історично звеличує наш народ!

Мова є душею нації, її генетичним кодом, адже у її глибинах народилося культурне надбання, яким пишаємося. Усвідомлюємо велику вагу рідного слова й несемо особисту відповідальність за нього.

Наша рідна мова загартована історією і відточена творчістю талановитих письменників України. Ми маємо неоціненний дар: одну з наймилозвучніших і найкрасивіших мов світу.

Сьогодні захисники України знову відстоюють цінності нашого народу. Серед них рідна мова. Вона є запорукою нашої згуртованості.

Зберігати й розвивати свою мову – це будувати незалежну, вільну країну, виховувати гідних представників свого народу і пишатися Батьківщиною.

Бережімо рідне слово, бо в ньому високий дух предків, сила нашого сьогодення та майбутнього.

Щастя всім, миру  та добра в ім’я єдиної України!

З повагою селищний голова Людмила МИЛАШЕВИЧ