Дата: 04.04.2023 16:38

Фото без опису Семенівський селищний голова Людмила Милашевич провела робочу зустріч з полковником поліції, начальником  Глобинського відділу поліції №1 Кременчуцького РУП ГУНП в Полтавській області  Сергієм Джулаєм та його заступником Богданом Єременком. Вони обговорили питання щодо стану взаємодії та співпраці територіальної громади із Відділенням поліції та Сектором поліцейської діяльності №1 (смт.Семенівка), а також проблемні питання, що виникають під час забезпечення порядку та безпеки. Також проаналізовано стан злочинності в громаді.

Під час зустрічі керівники  обговорили і ряд інших важливих питань. Зокрема, дотримання  комендантської години. За рішенням Ради оборони області з 5 квітня комендантська година триватиме з 00:00 до 04:00.

Адже — це  надзвичайно важливе завдання, а особливо сьогодні, коли в країні іде війна.