Дата: 26.04.2023 08:25

Фото без описуШановні керівники установ, підприємств, організацій всіх форм власності, їх трудові колективи та жителі територіальної громади!

Весною всі ми маємо багато клопотів, але не варто забувати, що кожного року навесні проводяться роботи з благоустрою.

Всі ми хочемо бачити громаду чистою та охайною,  яка так потребує нашого з вами піклування та  бережливого ставлення.

Тож для забезпечення  екологічного благополуччя жителів  громади,  збереження та збільшення зелених насаджень  закликаємо вас долучатися до  прибирання територій громади. Зокрема  провести  санітарне прибирання   прилеглих  та закріплених за вами територій, навести лад  на територіях приватних садиб,  під’їздах, вулицях.

Адже чистота  громади —  спільна справа для всіх її жителів.