Дотримання правил благоустрою — запорука чистого довкілля

Дата: 27.04.2023 11:38

Дотримання правил благоустрою — запорука чистого довкілля

Не зважаючи на воєнний стан та складні фінансово-економічні умови, в яких перебуває нині уся країна, кожна громада намагається докладати максимальних зусиль для підтримання на її території благоустрою та санітарного стану. Для цього практично без вихідних працюють наші працівники КП «Комунальник». Їх робота помітна кожному і особливо цінна, адже приємно ходити вулицями чистого та доглянутого селища.

Але, щоб воно залишалося таким і радувало її жителів  і гостей, потрібно наші спільні зусилля, наша спільна небайдужість і дотримання Правил благоустрою селища в усіх його вимогах. Правила благоустрою на території Семенівської громади  прописані не для контролю, а для створення сприятливих умов проживання  громадян!Фото без опису