Звернення до жителів громади, керівників підприємств, установ та організацій

Дата: 10.05.2023 10:12

Звернення до жителів громади, керівників підприємств, установ та організацій

З настанням тепла різні види трав та бур’яну стрімко почали рости. З метою наведення у селищі належного санітарного стану звертається до всіх жителів  приватних будинків, багатоповерхівок, приватних підприємців, керівників підприємств та установ усіх форм власності дотримуватися правил благоустрою селища та скошувати траву на прилеглій території.

Благоустрій та впорядкування зелених зон і газонів у громаді, є головним фактором належного естетичного рівня та доглянутості.

Косіння трави допомагає знизити ризик поширення деяких хвороб, зменшує кількість комах та гризунів, які можуть приносити шкоду. Крім того, косіння трави створює затишні зони для відпочинку та розваг, де жителі громади можуть проводити час з родиною  та друзями.

Дякуємо за розуміння!