Відбулася  зустріч організаторів та презентація  проєкту "Сміливі"

Дата: 01.06.2023 09:21

Цими днями відбулася  зустріч організаторів та презентація  проєкту "Сміливі" для  підприємців громади, самозайнятих осіб, які шукають можливості для розширення або започаткування власної справи.

Представник проєкту Альона Словцова розповіла про основні умови участі зацікавлених осіб у грантовому проєкті. Проєкт організовано завдяки партнерству українського бізнесу: Райффайзен Банку та агропромхолдингу Астарта-Київ. Партнерами з впровадження є благодійний фонд Дія. Бізнес. Полтава, “Повір у себе” та благодійна організація “Світло надії”.

Розповідаючи історії учасників-переможців представниця проєкту  закликала потенційних учасників бути сміливішими та впевнено приймати рішення щодо розробки бізнес-ідей та участі в проєкті. Адже саме такі бізнес-ідеї  реальні можливості для розвитку власної справи. Заявки на участь у грантовій програмі необхідно подати до 18:00 11 червня, заповнивши анкету запосиланням https://docs.google.com/.../1pD3VfYTQR5NvKvlMzRaBDHl.../edit
А вже 5 червня відбудуться перші   вебінари-зустрічі.

Тож розвиваймо Україну разом! Адже сміливі завжди отримують результат!