Заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Сергій Чинчик провів нараду з питань  профілактики соціального сирітства серед дітей та  поширення сімейних форм виховання

Дата: 06.06.2023 16:30

Відкрити світлину06 червня  під головуванням заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Сергія Чинчика  відбулася нарада з питань  профілактики соціального сирітства серед дітей та  поширення сімейних форм виховання.  Під час  наради  проаналізовано ситуацію щодо  проведення роботи з сім’ями, дітьми, які  перебувають  у складних життєвих обставинах,  влаштування дітей-сиріт, дітей,  позбавлених батьківського  піклування до сімейних форм  виховання. Також порушено актуальні питання, що  виникають під час вирішення проблемних питань.

Відкрити світлинуЗ питань порядку денного інформувала начальник служби у справах дітей Тамара Таран.

В обговоренні взяли участь заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Семенівської селищної ради Світлана Неіленко, начальник управління соціального захисту населення та праці Семенівської селищної ради Алла Оніпко, завідувач відділення  соціальної роботи  КУ  «Центр надання  соціальних послуг» Семенівської селищної ради  Жанна Омельченко.Відкрити світлину