На користь органів ДПС вирішено 38 судових справ на суму майже 78 млн гривень

Дата: 14.06.2023 08:41

На користь органів ДПС вирішено 38 судових справ на суму

майже 78 млн гривень

У Головному управлінні ДПС у Полтавській області повідомляють про те, що станом на початок червня 2023 року на розгляді в судах різних інстанцій,                      з урахуванням справ, що перейшли із минулих років, знаходиться 1686 справ за позовами платників податків до органів ДПС, на загальну суму 8 624,3 млн гривень.

Як відзначила в. о. начальника Головного управління ДПС у Полтавській області Алла Рябкова, значну кількість справ, що перебували на розгляді, складають справи за позовами платників податків до органів ДПС про визнання недійсними/ нечинними податкових повідомлень-рішень - 628 справ, на загальну суму                   8 602,6 млн грн, із яких 50 справ, порушених у 2023 році, на суму 618,0 тис гривень.

Судовими інстанціями області протягом січня – травня поточного року розглянуто 51 справу на загальну суму 110,9 млн гривень. З них 38 справ вирішено на користь органів ДПС на суму 77,9 млн грн. (70,2 % від суми позовних вимог). Натомість щодо 13 справ правосуддя стало на бік платників податків, загальна сума за такими справами склала 33,0 млн грн. (29,8 % від суми позовних вимог).