Віктор Назаренко

Дата: 26.06.2023 14:15

Пекучий біль залишиться назавжди у наших серцях…

Семенівщина попрощалася із  земляком-Героєм Віктором Назаренком: вічна пам'ять і слава українському воїну-захиснику!

Сьогодні у Семенівській  громаді скорботний день. Журиться, плаче вся громада ...Жителі та гості селища попрощалися з нашим земляком, майором,  старшим інженером цеху регламенту та ремонту ракет і реактивних снарядів військової частини А12 01 Віктором Миколайовичем Назаренком.

Віктор Миколайович народився 31 січня 1979 року в селі Вереміївка. В 1996 - му році закінчив Веселоподільську загально-освітню школу з золотою медаллю. Проходив навчання в Севастопольському військово-морському інституні ім. Нахімова. Після закінчення інститу до 2014 року служив  у Севастополі. Після анексії Криму залишився вірним присязі і переїхав до  України. Учасник АТО, має ряд нагород.

Майор  Віктор Назаренко  загинув 22 червня 2023 року під час виконання бойового завдання — логістичного забезпечення підрозділів ЗСУ.

Провести в останню путь  захисника України прийшли  представники влади, рідні, друзі, жителі громади.

Щирі слова співчуття  від усієї громади  висловили селищний голова Людмила Милашевич та  начальник відділення рекрутингу та комплектування третього відділу Кременчуцького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Володимир Колесніков.

Віктор Миколайович  навіки залишиться у нашій пам’яті  захисником миру й волі нашої Батьківщини!  Вічна йому пам'ять  і  шана!

У полеглого Героя залишились мати, син, брат.Фото без опису