З Днем архітектури!

Дата: 01.07.2023 05:00

День архитектуры 2021 в Украине: поздравления в картинках | Life

1 липня в державі відзначається День архітектури, запроваджений відповідним Указом Президента від 17 червня 1995 року.

Історія розвитку архітектурного мистецтва України увібрала в себе кращі вітчизняні та зарубіжні надбання, яким притаманні різноманітність стилів та багатство витончених граней.  Впродовж віків створювалися неповторні шедеври, котрі й донині перехоплюють подих та викликають справжнє захоплення оригінальністю  і філігранною витонченістю.

Професіонали справи завжди творчо працюють в напрямі поєднання краси, зручності і безпеки об’єктів, продовжуючи історичні традиції в алгоритмі сучасності.

На жаль, багато архітектурних шедеврів зазнали руйнувань та пошкоджень від руки російського агресора, для якого не існує святих понять.

Наші щирі вітання всім, хто має відношення до архітектури з її широким функціоналом, вкладає душу і авторське начало в кожний задум. Нехай народжуються нові ідеї, які прикрашатимуть світ. Віримо в нашу велику Перемогу, після якої колективний творчий розум здолає всі виклики і даруватиме  людям поєднання затишку та довершеності форм.

Міцного здоров’я, родинного тепла, творчих злетів, вічного натхнення! Разом переможемо! Слава Україні!

З повагою  селищний голова                                                              Людмила МИЛАШЕВИЧ