З Днем податківця України!

Дата: 02.07.2023 05:00

День податкової служби України відзначають 2 липня - «ФАКТИ»

2 липня в Україні відзначається День податківця.

Реалізація державної податкової політики вимагає значних зусиль від професіоналів цієї справи. Їх наполеглива щодення праця корелюється з наповненням бюджетів різних рівнів та соціально-економічним розвитком кожної громади та  держави загалом.

Особливо складними ці функції є у воєнний період на тлі руйнування потужностей, нестабільності та непередбачуваних ситуацій.

Тож щира вдячність тим, хто вибудовує партнерські стосунки з платниками податків на платформі взаєморозуміння та поваги, поповнюючи місцеву й державну скарбниці, принципово бореться з порушеннями податкового законодавства.

Віримо, що завдяки високому професіоналізму, чіткому усвідомленню обов’язку,  відповідальністю перед суспільством постійно зростатиме внесок служби в розширення можливостей держави, посилення обороноздатності та наближення Перемоги.

Нехай життя радує позитивними моментами, родинною злагодою, добром та повагою людей! Хай якомога швидше настане мир для України!

З повагою селищний голова                                                        Людмила МИЛАШЕВИЧ