Для зручності відвідувачів у ЦНАПі Семенівської селищної ради  працює POS-термінал

Дата: 18.08.2023 11:53

Відтепер сплата адміністративного збору за надання платних адміністративних послуг стала простішою та зручнішою.

У приміщенні Центру надання адміністративних послуг селищної ради  с-ще Семенівка, вул. Незалежності, буд. 44, (1-й поверх, к.101)  доступна  функція – сплата за допомогою POS-терміналу.

Для проведення оплати необхідно просто піднести картку MasterCard з підтримкою безконтактної оплати до терміналу – і за мить адмінпослуги вже оплачені.

Здійснювати сплату адміністративного збору за допомогою даних POS-терміналів можна на усі  послуг, які надає ЦНАП.

Графік роботи — з понеділка по четвер з 08:00 до 17:15 (прийом громадян здійснюється до 16:00) та в п’ятницю з 08:00 до 16:00 (прийом громадян — до 15:00), без перерви.

Додаткова інформація за телефоном: +380979200509, електронною адресою cnap-semenivka-sr@ukr.net або на сайті https://sem.cnapua.gov.ua/

Ми працюємо для Вас!