Платниками Полтавщини сплачено майже 9 млрд грн податку на доходи фізичних осіб

Дата: 29.08.2023 09:23

Платниками Полтавщини сплачено майже 9 млрд грн

податку на доходи фізичних осіб

Упродовж січня – липня 2023 року, завдяки сумлінності та відповідальності платників податків, до бюджету спрямовано 8 млрд 928,5 млн гривень податку на доходи фізичних осіб, що на 1 млрд 861,8 млн грн, або на 26,3 відсотка більше, ніж за аналогічний період минулого року.

За повідомленням в. о. начальника Головного управління ДПС у Полтавській області Алли Рябкової, станом на 1 серпня  2023 року доходи отримані у 2022 році, задекларували 9471 громадянин на суму 3162,5 млн гривень. Сума податку на доходи фізичних осіб, що підлягає сплаті до бюджету, складає 50,9 млн гривень. Задекларована сума військового збору, що підлягає сплаті до бюджету, складає     12,6 млн гривень.

З актуальними реквізитами рахунків на 2023 рік для сплати податків, зборів та платежів можна ознайомитися за посиланням: https://poltava.tax.gov.ua/rahunki-dlya-splati-platejiv/.

Висловлюємо щиру вдячність платникам за підтримку економічного фронту держави.