Єдиний внесок: платниками податків Полтавщини сплачено понад 7 млрд грн

Дата: 31.08.2023 08:47

Єдиний внесок: платниками податків Полтавщини

сплачено понад 7 млрд грн

За сім місяців 2023 року роботодавцями та самозайнятими особами  Полтавщини сплачено до державних цільових фондів 7 млрд 715,8 млн грн єдиного внеску.

В. о. начальника Головного управління ДПС у Полтавській області             Алла Рябкова зазначила про те, що єдиного внеску за звітний період поточного року сплачено більше, ніж торік на 1 млрд 482,0 млн грн, приріст становить                     23,8 відсотка.

У Головному управлінні ДПС у Полтавській області наголосили на тому, що оформлення трудових відносин із найманими працівниками відповідно до норм чинного законодавства, своєчасна та у повному обсязі сплата податків і єдиного внеску – це можливість держави забезпечити виконання державних соціальних гарантій.

Головне управління ДПС у Полтавській областіФото без опису