На Полтавщині надходження зі сплати єдиного податку від підприємців області склали понад 600 млн грн

Дата: 01.09.2023 08:37

Упродовж січня – липня 2023 року, фізичними особами - платниками єдиного податку до місцевих бюджетів Полтавської області сплачено 604 млн 163,8 тис. гривень. Про це повідомила в. о. начальника Головного управління ДПС у Полтавській області Алла Рябкова.

У Головному управлінні ДПС у Полтавській області наразі обліковується       47 424 платника єдиного податку, в тому числі: першої групи – 7 200 платників; другої групи – 19 392 платника; третьої групи – 20 823 платника; четвертої групи –    9 платників.

Доброчесна та відповідальна позиція малого бізнесу щодо сплати єдиного податку, сприяє розвитку та благоустрою об’єднаних територіальних громад Полтавщини.