Відповідність стратегії розвитку Семенівської селищної територіальної громади на період до 2027 року

Дата: 23.10.2023 15:58

ЗВ'ЯЗОК  СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ  СЕМЕНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ЗІ СТРАТЕГІЄЮ РОЗВИТКУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ  ТА ДЕРЖАВНОЮ

СТРАТЕГІЄЮ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ

Ефективна реалізація Стратегії розвитку Семенівської селищної територіальної громади на період до 2027 року можлива лише у максимальній відповідності стратегіям на центральному та регіональному рівнях.

Державною стратегією регіонального розвитку на 2021-2027 роки визначено три стратегічні цілі: Стратегічна ціль I. «Формування згуртованої держави в соціальному, гуманітарному, економічному, екологічному, безпековому та просторовому вимірах»; Стратегічна ціль II. «Підвищення рівня конкурентоспроможності регіонів».;

Стратегічна ціль III. «Розбудова ефективного багаторівневого врядування».

Щодо кожної стратегічної цілі передбачено кілька оперативним цілей, завдяки яким досягається реалізація запланованих напрямків розвитку держави.

Стратегією розвитку Полтавської області на 2021-2027 роки передбачена реалізація операційних цілей також за трьома стратегічними цілями:

Стратегічна ціль 1. «Висока якість життя, комфортні і безпечні умови тадобробут»; Стратегічна ціль 2.«Збалансована інноваційна конкурентоспроможна економіка»;

Стратегічна ціль 3. «Ефективне управління просторовим розвитком, забезпечення балансу екосистем та охорона довкілля».

Стратегія розвитку  Семенівської селищної територіальної громадина період до 2027 року узгоджується з:

- Державною стратегією регіонального розвитку на 2021-2027 роки, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 05.08.2020 року №695;

- Стратегією розвитку Полтавської області на 2021-2027 роки, затвердженою рішенням пленарного засідання пʼятої сесії обласної ради восьмого скликання від 06.07.2021 року № 188.

Зміст  Стратегії розвитку громади відповідає основним цілям та напрямкам Стратегії  розвитку Полтавської області на 2021-2027 роки.

СТРАТЕГІЇ

СТРАТЕГІЧНІ ЦІЛІ

Державна  стратегія регіонального розвитку України на 2021-2027 роки

1.Формування згуртованої країни в соціальному, економічному, екологічному, безпековому та просторовому вимірах

2.Підвищення рівня конкурентноспроможності регіонів

3.Розбудова ефективного багаторівневого  врядування.

Стратегія розвитку Полтавської області на 2021-2027 роки

3.Ефективне управління просторовим розвитком, забезпечення балансу екосистем та охорона довкілля

2.Збалансована  інноваційна конкурентоспроможна економіка

1.Висока якість  життя, комфортні і безпечні умови та добробут

Стратегія розвитку Семенівської селищної територіальної громади на період до 2027 року.

3.Ефективне управління просторовим розвитком

1.Забезпечення умов для сталого економічного розвитку громади