Полтавщина: за 11 місяців 2023 року забезпечено погашення 150 млн грн податкового боргу

Дата: 13.12.2023 08:17

У Головному управлінні ДПС у Полтавській області повідомляють, що за результатами вжитих заходів із погашення податкової заборгованості, за січень – листопад 2023 року платниками, які перебувають на обліку в податкових органах Полтавщини, сплачено до державного бюджету 150,0 млн гривень.

Надходження від заходів стягнення в рахунок погашення заборгованості            з єдиного внеску на загальнобовязкове державне соціальне страхування з початку 2023 року склали 71,0 млн гривень.

До державного бюджету від реалізації безхазяйного майна за 11 місяців поточного року спрямовано 155,7 тис. грн, до місцевого бюджету –                          106,1 тис. гривень.

Нагадуємо, що перевірити стан розрахунків з бюджетом, зокрема, дізнатись суму податкового боргу можна у приватній частині Електронного кабінету платника (https://cabinet.tax.gov.ua), у мобільному застосунку «Моя податкова» або в чат-боті «InfoTax».