єВідновлення: заяву на отримання допомоги тепер можна подати через ЦНАП

Дата: 25.12.2023 12:03

єВідновлення: заяву на отримання допомоги тепер можна подати через ЦНАП

Заяву можна подати через будь-який ЦНАП на території України. Також оновлення дає змогу громадянам подавати заяву через уповноваженого представника. Раніше українці могли подати заяву на отримання грошової допомоги тільки через застосунок Дії.

Для подачі заяви необхідно звернутися до ЦНАПу, маючи лише ідентифікаційний код, паспорт та електронну пошту.

У разі наявності пільгової категорії – надати документ, що її підтверджує.

Якщо заяву подає уповноважена особа – має бути довіреність на виконання правочину.

Наголошуємо – для подачі заяви право власності на житло має обов’язково бути зареєстрованим в Державному реєстрі речових прав.

Більше інформації у Центрі надання адміністративних послуг Семенівської селищної ради за адресою: с-ще Семенівка, вулиця Незалежності, 44, к.101, за телефоном +380979200509, електронною адресою cnap-semenivka-sr@ukr.net або на нашому сайті https://sem.cnapua.gov.ua/Графік роботи ЦНАП— з понеділка по четвер з 08:00 до 17:15 (прийом громадян здійснюється до 16:00) та в п’ятницю з 08:00 до 16:00 (прийом громадян — до 15:00), без перерви.

Ми працюємо для Вас!

ЦНАП Семенівської селищної ради