Податок на доходи фізичних осіб: платники Полтавщини сплатили понад 15 мільярдів гривень

Дата: 28.12.2023 08:10

У Головному управлінні ДПС у Полтавській області повідомляють, що протягом січня – листопада 2023 року платники податків Полтавської області спрямували до бюджетів усіх рівнів 15 млрд 226,7 млн грн податку на доходи фізичних осіб.

В. о. начальника Головного управління ДПС у Полтавській області                  Алла Рябкова повідомила, що надходження збільшились на 3 млрд 40,2 млн грн, або на 24,9 відсотка, порівняно із аналогічним періодом минулого року.

Станом на 1 грудня 2023 року доходи отримані у 2022 році, задекларували 11710 громадян на суму 3728,3 млн гривень. Сума податку на доходи фізичних осіб, що підлягає сплаті до бюджету, складає 54,6 млн гривень.

Фахівці Головного управління ДПС у Полтавській області регулярно здійснюють роз’яснювальну роботу з керівниками підприємств щодо офіційного оформлення трудових відносин із працівниками. З початку року за результатами проведення такої роботи, відбулося підвищення розмірів виплати заробітної плати у 258 підприємствах Полтавщини, що забезпечило додаткові надходження: ПДФО – 0,47 млн грн, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування – 0,56 млн гривень.

Звертаємо увагу, що інформаційні матеріали з питань деклараційної кампанії 2023 розміщені за посиланням: https://tax.gov.ua/deklaratsiyna-kampaniya-2023/.

Висловлюємо подяку платникам податків за підтримку держави у складний воєнний час.