За 2023 рік платники податків Полтавщини спрямували до державного бюджету майже 37 мільярдів гривень

Дата: 09.01.2024 08:17

Головне управління ДПС у Полтавській області повідомляє, що за січеньгрудень 2023 року суб’єкти господарювання Полтави та області спрямували до державного бюджету 36 млрд 998,8 млн гривень.

«Протягом минулого року платники податків демонстрували високий рівень правової свідомості, своєчасно та у повному обсязі сплачуючи податки. Так, за 12 місяців поточного року надходження до загального фонду державного бюджету становлять 35 млрд 657,4 млн грн, до спеціального фонду державного бюджету –    1 млрд 341,4 млн гривень», – підсумувала в. о. начальника Головного управління ДПС у Полтавській області  Алла Рябкова.

Наголошуємо, що заповнення обов’язкових реквізитів платіжної інструкції під час сплати податків відбувається по-новому. Ознайомитись із правилами можна за посиланням - https://poltava.tax.gov.ua/media-ark/news-ark/713615.html.