Сергій Сапа

Дата: 12.01.2024 14:00

Страшна війна без жалю забрала життя ще одного нашого Героя – мужнього воїна, який боронив українську землю від російського окупанта.

До лав Небесного війська приєднався наш земляк - сержант Збройних Сил України, номер обслуги другого артилерійного взводу артилерійної батареї другого десантно-штурмового батальйону вч А 0281.

Сьогодні, 12 січня, Семенівська громада стоячи на колінах провела в останню путь нашого Захисника. Загинув Сергій Сапа 1 січня 2024 року біля населеного пункту Житлівка Луганської області.

Щирі слова співчуття висловили селищний голова Людмила Милашевич та начальник третього відділу Кременчуцького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки підполковник Станіслав Ковалевський.

Семенівська громада висловлює співчуття рідним і близьким загиблого. Це невимовна втрата для родини, друзів, громади та всієї України. Світла пам’ять про Сергія Миколайовича назавжди залишиться у наших серцях.

Спочивай з миром, Герою!