Податковий календар на 22 січня 2024 року!

Дата: 19.01.2024 08:55

Останній день подання податкової декларації рентної плати за грудень з розрахунком:

-          рентної плати за користування надрами при видобуванні вуглеводневої сировини;

-          рентної плати за користування радіочастотним ресурсом України;

-          рентної плати за транспортування нафти і нафтопродуктів магістральними нафтопроводами та нафтопродуктопроводами;

-          рентної плати за транзитне транспортування трубопроводами аміаку територією України.

Останній день подання податкової декларації з плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності) (крім громадян) за грудень у разі не подання податкової декларації на 2023 рік.

Останній день подання податкової декларації з податку на додану вартість за грудень 2023 року.

Останній день подання декларації акцизного податку за грудень 2023 року.

Останній день подання фізичними особами - підприємцями податкової декларації з плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності) за грудень 2023 року, у разі не подання податкової декларації на 2023 рік.

Останній день сплати єдиного внеску, нарахованого за грудень 2023 року роботодавцями за найманих працівників (крім гірничих підприємств).