13 мільйонів гривень податкового боргу погасили платники Полтавщини

Дата: 23.02.2024 11:20

У Головному управлінні ДПС у Полтавській області повідомляють, що за результатами вжитих заходів із погашення податкової заборгованості, у січні     2024 року платниками, які перебувають на обліку в податкових органах Полтавщини, сплачено до державного бюджету 13,0 млн гривень.

Надходження від заходів стягнення в рахунок погашення заборгованості            з єдиного внеску на загальнобов’язкове державне соціальне страхування за підсумками січня  поточного року склали 5,5 млн гривень.

До державного бюджету від реалізації безхазяйного майна за перший місяць цього року спрямовано 23,8 тис. грн, до місцевого бюджету – 7,3 тис. гривень.

Нагадуємо, що у платників податків є можливість перевірити стан розрахунків з бюджетом. Зокрема, дізнатись суму податкового боргу можна у приватній частині Електронного кабінету платника (https://cabinet.tax.gov.ua), у мобільному застосунку «Моя податкова» або в чат-боті «InfoTax».