Інформує Головне управління ДПС у Полтавській області

Дата: 01.03.2024 08:55

Яким чином заповнюється реквізит «Призначення платежу» (в т.ч. код виду сплати) платіжної інструкції для перерахування коштів за ліцензії на виробництво, оптову та роздрібну торгівлю пальним, алкогольними напоями, тютюновими виробами, рідинами, що використовуються                     в електронних сигаретах, а також на зберігання пального?

Заповнення здійснюється згідно з вимогами п. 2 розд. ІІ Порядку заповнення реквізиту «Призначення платежу» платіжної інструкції під час сплати (стягнення) податків, зборів, митних, інших платежів, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, внесення авансових платежів (передоплати), грошової застави, а також у разі їх повернення, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 22.03.2023 № 148.          Приклад заповнення реквізиту «Призначення платежу» платіжної інструкції у разі сплати за ліцензію на виробництво тютюнових виробів:

Реквізит «Призначення платежу»

Поле 1 - Код виду сплати

Поле 2 - Додаткова інформація запису

101

сплата за ліцензію на виробництво тютюнових виробів за 2024 рік, ліцензія № ХХХХХХ