Чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 13.03.2024 16:25

Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини під головуванням першого заступника селищного голови Юрія Стеценка.

На порядок денний виносилося чотири питання. Коротко про головне:

- про виконання батьками батьківських обов’язків щодо неповнолітніх дітей;

- про виконання батьком батьківських обов’язків щодо малолітньої дитини;

- про продовження термінів перебування малолітньої дитини в сім`ї патронатного вихователя;

- про доцільність позбавлення батьківських прав батька щодо неповнолітньої дитини;

- про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів;

- про затвердження індивідуального плану соціального захисту дитини, яка перебуває у складних життєвих обставинах;

- про стан виховання, утримання і розвитку дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають під опікою, піклуванням за 2023 рік.

З усіх питань доповіла начальник служби у справах дітей Тамара Таран. Вона наголосила, що питання попередньо детально опрацьовані фахівцями служби у справах дітей.

За результатами засідання були прийняті відповідні рішення.