Полтавщина: від платників надійшло понад 2 млрд грн єдиного внеску

Дата: 21.03.2024 08:29

Полтавщина: від платників надійшло понад 2 млрд грн єдиного внеску

З  початку 2024 року платники податків Полтавської області перерахували         2 млрд 386,8 млн грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Сума перерахованого єдиного внеску перевищила надходження січня – лютого минулого року на 510,9 млн гривень, або на 27,2 відсотка. Про це повідомила           в. о. начальника Головного управління ДПС у Полтавській області Алла Рябкова.

Вкотре наголошуємо, що сплачені податки з отриманих доходів – можливість своєчасного фінансування державних програм соціального спрямування.

Нагадуємо, що у звязку із збільшенням розміру мінімальної заробітної плати, мінімальний страховий платіж становить: з 1 січня 2024 року – 1562 грн, з 1 квітня 2024 року – 1760 гривень.

Звертаємось з проханням до суб’єктів господарювання розглянути можливість забезпечення повної сплати задекларованих податкових зобов’язань за лютий      2024 року, не пізніше 29 березня 2024 року.

Актуальні реквізити рахунків можете знайти за посиланням – https://tax.gov.ua/rahunki-dlya-splati-platejiv/ .