Платники Полтавщини спрямували до місцевих бюджетів понад 360 млн грн єдиного податку

Дата: 26.03.2024 09:09

З початку 2024 року суб’єкти господарювання Полтавщини, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, спрямували до місцевих бюджетів області 366,1 млн гривень єдиного податку з фізичних осіб, що на           163,9 млн грн, або на 81 відсоток більше надходжень відповідного періоду минулого року. Про це повідомила в. о. начальника Головного управління ДПС у Полтавській області Алла Рябкова.

У Головному управлінні ДПС у Полтавській області наразі обліковується 52 430 платників єдиного податку – фізичних осіб – підприємців, у тому числі: першої групи – 7 310 платників; другої групи –    21 919 платників; третьої групи –  23 184 платника; четвертої групи –           17 платників.