Робоча зустріч із директорами ЗЗСО Семенівської селищної ради

Дата: 28.03.2024 11:30

27 березня відбулася робоча зустріч із директорами закладів загальної середньої освіти за участі селищного голови Людмили Милашевич та начальника відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Наталії Петухової.

Перед початком роботи Людмила Павлівна вручила грамоту виконавчого комітету Семенівської селищної ради директору Заїчинського ліцею Лідії Бартош за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм у забезпеченні освітнього процесу, особистий вагомий внесок у виховання дітей Семенівської громади та активну громадську позицію.

Нарада пройшла у формі конструктивного діалогу з керівниками, під час якої розглянуто такі питання:

— основні напрямки відділу освіти, сім’ї молоді та спорту Семенівської селищної ради та ЗЗСО у 2023-2024 навчальному році;

— ліцензування закладів освіти;

— впровадження освітніх інформаційних систем в освітній процес ЗЗСО;

— розвиток і реалізація Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?».

Підсумовуючи, начальник Відділу Наталія Петухова наголосила на важливості прийнятих рішень, окреслила найближчі заходи з їх реалізації та подякувала присутнім за плідну співпрацю.

Дякуємо ЗСУ за можливість працювати!