Шановні жителі Семенівської громади!

Дата: 13.04.2024 08:58

У зв’язку з ворожими ракетними обстрілами об’ктів енергетичної інфраструктури, АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» закликає мешканців області економити електроенергію у години вечірнього максимуму з 19:00 до 22:00.

Не залишайте світло ввімкненим у приміщенням, де нікого немає. Не користуйтеся кількома електроприладами в один і той самий час, бо це призводить до стрімкого зростання енергоспоживання. Електроустановки не розраховані на таке і не витримують різкого максимального збільшення електронавантаження. Тому не слід вмикати електроприлади одночасно, особливо потужні (наприклад, електроплиту, обігрівач і бойлер).

Пам’ятайте, ощадливе споживання електроенергії дозволить зменшити навантаження на енергосистему країни та заощадити ваші кошти.