Щиро вітаємо!

Дата: 21.04.2024 09:00

21 квітня день народження святкує депутат Семенівської селищної ради, директор КУ «Центр надання соціальних послуг» Любов Вакула.

Шановна Любове Василівно!

Від усієї душі бажаю Вам міцного здоров’я, щастя, мудрості, успіхів, незгасної наснаги для добрих справ, довгих років життя у міцному родинному колі та серед вірних друзів!

Нехай поруч з Вами завжди йдуть віра, надія, любов, оптимізм і впевненість, а доля береже від негараздів, бід та додає сил і натхнення для нових звершень і високих досягнень! Хай у всіх Ваших починаннях завжди буде успіх, а Ваша праця приносить радість і задоволення, глибоку вдячність та повагу людей!

Селищний голова Людмила МИЛАШЕВИЧ, виконавчий комітет та депутатський корпус Семенівської селищної ради