Семенівське управління Кременчуцької філії Полтавського ОЦЗ

У Семенівській районній філії Полтавського ОЦЗ організовано та проведено Презентацію роботодавця – ТОВ «Ворскла – мода»

Для жінок, які перебувають на обліку В Семенівській районній філії Полтавського ОЦЗ 2 листопада 2021 року  організовано та проведено Презентацію роботодавця – ТОВ «Ворскла – мода». Участь у заході взяли заступник директора з виробництва Горягіна Ольга Володимирівна та  заступник директора з персоналу  Людмила Іващенко.

12:27:54 04.11.2021

Сьогодні відбувся черговий вебінар із загальних питань зайнятості

Для ознайомлення із державними гарантіями у сфері зайнятості, станом сучасного ринку праці, комплексом соціальних послуг, які надає служба зайнятості, правами та обов’язками безробітних спеціалістами сектору  активної підтримки безробітних Семенівської районної філії Полтавського ОЦЗ систематично проводяться інформаційні семінари для безробітних громадян. Так, 30 вересня 2021 року  відбувся черговий вебінар із загальних питань зайнятості.

14:31:36 30.09.2021