Кременчуцьке районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області

Профілактика опісторхозу

Опісторхоз - це захворювання, що викликається гельмінтами (тобто глистами), які вражають печінку, жовчні протоки, жовчний міхур, підшлункову залозу.

11:07:45 18.04.2024

Пташиний грип

За даними Європейського агентства з безпеки харчових продуктів та Європейського центру профілактики та контролю захворювань, в період з початку 2021 по кінець 2023 року на фермах у 37 європейських країнах було виявлено близько 3500 спалахів пташиного грипу.

14:00:46 21.03.2024

Пам’ятка для суб'єктів господарювання щодо дотримання вимог санітарного законодавства при застосуванні пестицидів, агрохімікатів та засобів захисту рослин

У сільськогосподарській діяльності суб’єктами господарювання використовуються різні агрохімікати, пестициди, засоби захисту рослин, які призначені для боротьби з бур’янами, хворобами та шкідниками рослин, а також для підвищення урожайності.

08:09:33 19.03.2024

Пам’ятка для населення щодо дотримання вимог санітарного законодавства при застосуванні пестицидів, агрохімікатів та засобів захисту рослин

Не лише сільськогосподарські підприємства у своїй діяльності використовують пестициди. На присадибних та дачних ділянках люди теж застосовують, як пестициди так і мінеральні та органічні добрива, щоб збільшити урожай, та вберегти його від шкідників.

08:07:02 19.03.2024

Новий поряд проведення навчання та одержання Посвідчення на право роботи з пестицидами та агрохімікатами

Незабаром розпочнеться сезон застосування засобів захисту рослин, тому звертаюсь до всі сільськогосподарських підприємств та фермерів подбати про безпечне їх використання, для цього необхідно, щоб працівники які будуть їх використовувати пройшли  навчання.

10:42:08 14.03.2024