Кременчуцьке районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області

Як уникнути отруєння грибами

Грибний сезон у Україні у розпалі. Після дощів прийшло тепло, яке сприяє швидкому росту грибів. Тож любителів «тихого полювання» у лісах багато як у вихідні, так і у будні дні. Та паралельно майже щодня зростає і кількість тривожних повідомлень про отруєння грибами. Є і смертельні випадки – двоє дітей на Вінничині, жінка на Львіщині.

09:27:28 17.10.2023

ПОСУД ДЛЯ МОЛОКА ТА МОЛОЧНИХ ПРОДУКТІВ

ПОСУД ДЛЯ МОЛОКА ТА МОЛОЧНИХ ПРОДУКТІВ Молоко та кисломолочні продукти дозволено продавати на агропродовольчих ринках лише в скляному, глиняному, глазурованому, алюмінієвому та емальованому посуді - це регламентує п. 5.7 «Ветеринарно–санітарних правил для ринків»: «Молоко, масло, сметана, сир повинні доставлятися для продажу в чистому посуді (скляному, глиняному, глазурованому, алюмінієвому, емальованому), щільно закритому кришками».

13:10:26 01.09.2023