Увага! КП "Комунальник" інформує

З 01 вересня 2023 року в КП «Комунальник» введено посаду прибиральник території кладовищ, Центральне та Добівське в селищі Семенівка. Прохання всі роботи пов’язані із похованням та утриманням місць поховання погоджувати із відповідальною особою.

13:22:06 01.09.2023

Шановні земляки! Запрошуємо вшанувати пам'ять загиблих захисників

Шановні земляки! 28 серпня з нагоди Дня пам'яті захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України у селищі Семенівка о 10.00 годині відбудеться меморіальний захід та фотовиставка «Пам'ять жива!» у сквері перед приміщенням «Ощадбанку». Запрошуємо вшанувати пам'ять загиблих захисників разом з нами….

15:06:45 27.08.2023

До уваги внутрішньо переміщених осіб!

В рамках розробки Стратегії розвитку Семенівської селищної територіальної громади до 2027 року, робоча група стратегічного планування проводить це опитування серед внутрішньо переміщених осіб (ВПО), що проживають на території Семенівської громади. Ваша думка для нас є важливою та обов’язково буде врахована при визначенні пріоритетних завдань та шляхів розвитку нашої громади!

14:29:59 21.08.2023