Оголошення

Департамент екології та природних ресурсів Полтавської обласної військової адміністрації проводить конкурс дитячих малюнків «Живопис природи Полтавщини»

З метою виховання екологічно свідомої учнівської молоді, дбайливого ставлення до довкілля, підтримки талановитих дітей, а також з нагоди Дня працівника природно-заповідної справи Департамент екології та природних ресурсів Полтавської обласної військової адміністрації (далі - Департамент) впродовж  15 червня - 1 липня 2023 року проводить конкурс дитячих малюнків «Живопис природи Полтавщини».

14:26:58 16.06.2023

Зараз саме час підтримати 6 проєкт Семенівської громади в рамках конкурсу екологічних громадських ініціатив Полтавської області

Триває голосування в рамках конкурсу екологічних громадських ініціатив Полтавської області. Цього року участь у ньому бере єдиний проєкт від Семенівщини під назвою «Природа — наш дім». Віддати свій голос за нього можна за посиланням: https://smartregion.pl.ua/ei/projects/5/6

09:21:00 12.06.2023

Увага! Відключення газу!

Лубенське лінійне виробниче управління  магістральних газопроводів  повідомляє, що  8 червня 2023 року  з 8.00 до 15.00 год  буде тимчасово припинено подачу  природного газу  в населених пунктах: Семенівка, Бакумівка, Біляки, Брусове, Василівка,  Вереміївка,  Веселий Поділ, Єгорівка, Заїчинці, Карпиха, Очеретувате, Паніванівка, Поділ-Біляки,  Тарасівка, Тройняки, Устимівка та Малинівка  у  зв’язку з проведенням ремонтно-профілактичних робіт.

13:06:01 05.06.2023