Дата: від до Скинути

До уваги органів місцевого самоврядування та платників земельного податку за земельні ділянки, що надані у постійне користування! Місцеві ради на підставі повноважень, передбачених пунктом 10.21 статті 10 Податкового кодексу України (далі – Кодекс), приймають рішення про встановлення місцевих податків, у тому числі податку на майно, включаючи земельний податок (підпункт 14.1.147 пункту 14.1 статті 14, підпункт 265.1.3 пункту 265.1 статті 265 Кодексу), із зазначенням всіх передбачених статтею 7 Кодексу елементів податків.

09:54 05.06.2023

4 червня — День вшанування пам'яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України. Війна змінила життя тисяч дітей, відібрала безтурботне дитинство, позбавила відчуття безпеки, безжально забрала життя. За даними платформи "Діти війни", станом на 30 травня 2023 року, внаслідок військової агресії РФ в Україні загинули щонайменше 483 дитини, 989 – були поранені, 394 – вважаються зниклими безвісти. Нажаль, ця статистика не остаточна.

08:01 04.06.2023

Не забудемо жодну жертву, не пробачимо ворогові, бережемо світлу пам’ять про кожну дитину

4 червня – День вшанування пам'яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України               З 2021 року рішенням Верховної Ради України 4 червня запроваджено державний пам’ятний день – День вшанування пам'яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

09:14 03.06.2023

До уваги платників податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки!

До уваги платників податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки!   Головне управління ДПС у Полтавській області повідомляє, що 6 травня 2023 року набув чинності Закон України від 11 квітня 2023 року № 3050-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо звільнення від сплати екологічного податку, плати за землю та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, за знищене чи пошкоджене нерухоме майно» (далі – Закон № 3050).

10:38 02.06.2023

Відбувся третій модуль дводенного тренінгу на тему «Від даних до дій», в рамках проєкту «Людський вимір»

Вчора в нашій громаді закінчився третій модуль дводенного тренінгу на тему «Від даних до дій», в рамках проєкту «Людський вимір»: ефективне управління за допомогою даних та залучення громад. Проєкт реалізується IOM Ukraine за фінансування Міністерства закордонних справ, торгівлі та розвитку Канади. Виконавчий партнер у Полтавському регіоні – благодійна організація CO «Light of Hope»/БО «Світло надії».

09:46 02.06.2023