Лист до контролюючого органу можна направити через Електронний кабінет

Лист до контролюючого органу можна направити через Електронний кабінет   Головне управління ДПС у Полтавській області інформує, що для надсилання листів (запитів, звернень тощо) в електронному вигляді  до контролюючого органу платник може скористатися меню «Листування з ДПС» приватної частини Електронного кабінету (cabinet.tax.gov.ua), а також зробити такі кроки:

08:32 15.06.2023

Соціальна програма «Соціальна картка «ВОЛОНТЕРСЬКА»

За ініціативою Громадської організації «Міжнародна асоціація волонтерів, переселенців та біженців України» готується до старту Соціальна програма «Соціальна картка «ВОЛОНТЕРСЬКА». Це персоніфікована цифрова (віртуальна) банківська картка лояльності у смартфоні, призначена для підтримки волонтерів, внутрішньо переміщених осіб та біженців.

14:29 14.06.2023

Вітаємо з Днем народження!

14 червня День народження відзначає   депутат Семенівської селищної ради восьмого скликання   Юлія Грицай.

08:23 14.06.2023