Запрошуємо пройти анонімне опитування щодо дотримання правил дорожнього руху

Відділ кримінологічних досліджень Інституту вивчення проблем злочинності ім. академіка В.В. Сташиса здійснює розробку фундаментального дослідження «Стратегія запобігання правопорушенням у сфері безпеки дорожнього руху та експлуатації транспорту в Україні».

14:48 18.09.2023

Українських експортерів із усіх галузей виробництва запрошують на довгострокову практичну навчальну програму ExportAcademy 2023

Офіс з розвитку підприємництва та експорту у співпраці з Visionest Insistute (Естонія) запрошують українських експортерів із усіх галузей виробництва на довгострокову практичну навчальну програму Export Academy 2023.

14:47 18.09.2023

Семенівська селищна рада попереджає про заборону спалювання сухої трави, залишків рослинності, сміття та побутових відходів, розпалювання багаття в паркових зонах та поблизу лісових масивів.

12:26 18.09.2023

Проведено робочу нараду

Про стан підготовки житлово-комунального господарства громади до роботи в осінньо-зимовий період на 2023-2024 роки, про стан реалізації повноважень у сфері здійснення державного контролю за використанням та охорони земель та стан впровадження інформаційних систем у Центрах надання адміністративних послуг сьогодні було обговорено на робочій нараді у селищного голови.

12:00 18.09.2023

«Ти як?» Всеукраїнська програма ментального здоров'я

Гостею подкасту «Простими словами» стала заступниця міністра оборони України Ганна Маляр. У новому випуску вона розповіла, якими були перші місяці повномасштабної війни в командних пунктах, про жінок у ЗСУ та як знаходити спільну мову з військовими.

11:33 18.09.2023

У Семенівській селищній раді відбулося третє засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Семенівської територіальної громади на період до 2027 року

15 вересня у Семенівській селищній раді відбулося третє засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Семенівської територіальної громади на період до 2027 року.

10:44 18.09.2023

Сім ЗДО Семенівської ТГ отримали друковані матеріали у боксах «НУМО відкривай та розвивай»

Сім ЗДО Семенівської ТГ, а саме: Василівський комунальний заклад дошкільної освіти Семенівської селищної ради «Василинка», Вереміївський комунальний заклад дошкільної освіти Семенівської селищної ради «Дзвіночок», Веселоподільський комунальний заклад дошкільної освіти Семенівської селищної ради «Подоляночка», Заїчинський комунальний заклад дошкільної освіти Семенівської селищної ради «Золотий ключик», Криворудський комунальний заклад дошкільної освіти Семенівської селищної ради «Дзвіночок», Очеретуватський комунальний заклад дошкільної освіти Семенівської селищної ради «Перлинка», Семенівський комунальний заклад дошкільної освіти Семенівської селищної ради «Малятко» отримали друковані матеріали у боксах «НУМО відкривай та розвивай» (завдяки ЮНІСЕФ), які допомагатимуть у виховному процесі закладів дошкільної освіти, будуть використовуватися для розвитку у вихованців логічного мислення, мовленнєвого потенціалу та ін.

15:46 15.09.2023