Дата: від до Скинути

До уваги платників податків – фізичних осіб щодо мінімального податкового зобов’язання         Головне управління ДПС у Полтавській області інформує, що фізичні особи, які мають                у власності та/або користуванні (оренді, суборенді, емфітевзисі, постійному користуванні) земельні ділянки, що розташовані за межами населених пунктів та віднесені  до сільськогосподарських угідь, мають сплачувати мінімальне податкове зобов’язання.

09:29 03.08.2023

До уваги платників податків!

До уваги платників податків! Інформаційний лист 4/2023: «Повернення» на довоєнну систему оподаткування та особливості переходу!               Головне управління ДПС у Полтавській області повідомляє, що Державна податкова служба України у зв’язку із набранням чинності Закону України        від 30 червня 2023 року № 3219-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану» (далі – Закон № 3219), зокрема, в частині особливостей оподаткування платника податку при переході зі спрощеної системи оподаткування з відсотковою ставкою єдиного податку у розмірі 2 %                 на систему оподаткування, на якій він перебував до обрання згаданих особливостей оподаткування Інформаційним листом №4/2023 надала роз’яснення щодо:

09:28 03.08.2023