"Твоє майбутнє в твоїх руках. Що треба знати, щоб захистити себе від ВІЛ-інфекції"

Дата: 03.12.2016 13:58

1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом. 1 грудня в рамках щорічної акції «16 днів проти насильства» Семенівським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно із  спеціалістами центральної районної лікарні проведено бесіди із учнями старших класів НВК №2 та НВК №1 на тему «Твоє майбутнє в твоїх руках. Що треба знати, щоб захистити себе?».

Бесіди проводили лікар- інфекціоніст Віра Мартус, лікар дерматовенеролог Сергій Павлухін, головний спеціаліст Семенівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Катерина Ніколенко. В ході заходу розкрито поняття «ВІЛ», «СНІДу» і його впливу на організм людини, роз’яснено способи передачі вірусу та методи особистого захисту. Поінформовано про найпоширеніші інфекції, які передаються статевим шляхом, їх прояви та методи лікування.  Учасники заходу отримали буклети, листівки та червоні стрічки – символ усвідомлення людьми проблеми СНІДу, солідарності з тими, кого епідемія СНІДу торкнулась особисто, протесту проти дискримінації та суспільної ізоляції людей, що живуть з ВІЛ/СНІД.
Заходом охоплено 95 осіб.

РЦСССДМ

Фото без опису   Фото без опису

За даними http://semenivka.adm-pl.gov.ua/