До Семенівки приїздить мобільний сервісний центр МВС

Дата: 13.03.2018 15:14

Фото без описуУ середу 14 березня 2018 року мобільний сервісний центр МВС надаватиме послуги в смт Семенівка.

Замінити посвідчення водія на нове, зареєструвати транспортний засіб або подати запит на отримання довідки про несудимість можна буде в Семенівці 14 березня 2018 року – сюди прибуде мобільний сервісний центр МВС.

Місце прийому громадян – смт Семенівка, вул. Шевченка, 43 (прилегла територія Семенівського відділення поліції Хорольського відділу поліції ГУНП в Полтавській області). Послуги надаватимуться у період з 10:30 до 15:30 год.

Пересувний сервісний центр МВС, обладнаний сучасною технікою, надаватиме громадянам найпопулярніші послуги сервісних центрів МВС:

• реєстрація та перереєстрація транспортних засобів;
  • заміна посвідчення водія;
  • видача міжнародного посвідчення водія;
  • прийом запитів на отримання довідок про відсутність судимостей.

Обслуговуватимуть громадян два адміністратора та фахівець експертної служби МВС.

Інформацію про порядок отримання послуг можна знайти на сайті Регіонального сервісного центру МВС у Полтавській області.

За матеріалом: РСЦ МВС