Кременчуцьке районне управління ГУ ДСНС України у Полтавській області закликає не провокувати пожежі в екосистемах!

Дата: 09.07.2024 12:03

За прогнозам Українського гідрометеорологічного центру у період з 8 по 15 липня на території Кременчуцького району та області очікується надзвичайний рівень пожежної небезпеки.

Пам'ятайте, що навіть невелике загорання може стати причиною масштабної пожежі, на ліквідацію якої витрачається чимало часу та ресурсів.

Закликаємо! Неухильно дотримуйтеся правил пожежної безпеки та не провокуйте пожежі у природних екосистемах!

Наголошуємо, що за випалювання сухої рослинності передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність!

Будьте відповідальними! Якщо ви стали свідком пожежі — негайно повідомте за екстреним номером Служби порятунку 101!