Дата: від до Скинути

У Полтаві проведуть тренінг “Грантова підтримка ветеранів, ветеранок та членів їх сімей”

24 червня проведуть тренінг для ветеранів, ветеранок АТО/ООС/російсько-української війни. Тренінг “Грантова підтримка ветеранів/-нок та членів їх сімей” триватиме з 10:00 до 16:20 за адресою: Полтава, вул. Коваля, 3. Тренінг проведуть Віта Клименко, директорка Агенції регіонального розвитку Полтавської області «Офіс євроінтеграції», к.е.н., доцентка кафедри міжнародної економіки та міжнародних економічних відносин ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі», Світлана Туль, заступниця директорки Агенції регіонального розвитку Полтавської області «Офіс євроінтеграції», к.е.н., доцентка кафедри міжнародної економіки та міжнародних економічних відносин ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі».

15:16 19.06.2023